Fricom
FiberChek Probe Microscope

FiberChek Probe Microscope

FiberChek tehnoloģijas balstās uz VIAVI vadošajām zināšanām optisko šķiedru (FO) nozarē. Šī ir universāla pārnēsājama ierīce tehniķiem ar dažāda līmeņa kvalifikāciju.

FiberChek risinājums automatizē FO gala pārbaudes procesu un nodrošina ātru, precīzu darbību, izmantojot integrētu attēlu apskati, autofokusu, pass/fail analīzi, kā arī rezultātu glabāšanu un darbības ar tām. FiberChek mikroskopu var lietot atsevišķi vai savienojot ar citām ierīcēm (ar WiFi vai USB).

Priekšrocības:

  • Automatizēta FO gala pārbaude
  • Ērts un viegls lietošanā, nodrošina precīzu un ātru testa izpildi
  • Savienojams ar visām citam VIAVI iekārtām un ar mobilam ierīcēm

Īpašības:

  • Iebūvēts skārienjūtīgs ekrāns ar iespēju testēt reālajā laikā
  • Autocentrs un autofokuss, integrētā pass/fail analīze
  • espēja saglabāt rezultātus pašā ierīcē vai eksportēt tos ar WiFi vai Bluetooth

Automatizējiet darbu, nospiežot tikai vienu pogu
Netīri savienotāji ir viens no galvenajiem optiskā tīkla problēmu cēloņiem. Ļoti svarīgi ir uzturēt darba procesu, pamatojoties uz principu “Pārbaudi pirms savieno” (Inspect Before You Connect - IBYC), taču bez nepieciešamajiem rīkiem tas ir grūti un prasa daudz laika. FiberChek atrisina šīs problēmas, pilnībā automatizējot katru darba etapu.

1. Atrodiet šķiedru

2. Fokusējiet attēlu

3. Veiciet FO gala analīzi

4. Ierakstiet rezultātus

Turklāt FiberCheck savienojams ar visiem esošiem VIAVI FBPT sērijas uzgaļiem, piemēram, standartu, garo, ribbon, 60 grādu un daudziem citiem. Tehniskie eksperti var izmantot savus esošus uzgaļus bez papildus tēriņiem!


Pilnībā autonoma pārbaude
Izmantojot FiberChek, tehniķi iegūst neliela izmēra optiskas šķiedras galu pārbaudes risinājumu, ar kuru var strādāt tikai ar vienas rokas palīdzību. Testēšanai vai rezultātu glabāšanai nav nepieciešams to savienot ar citām ierīcēm.

- Izmantojot integrētu automatizētu FO gala analīzi, FiberChek ļauj tehniķiem pārbaudīt un sertificēt FO galu stāvokli pēc nozares standartiem ar vienu klikšķi

- Viegli izvēlēties vēlamos kritērijus, ieskaitot IEC-61300-3-35 standartus vai īpašas klienta prasības

- FiberChek mikroskopu var lietot pievienot pie citām VIAVI iekārtam.  Mikroskops var darboties neatkarīgi no citas testa ierīces, ietaupot laiku, ļaujot tehniķiem pārbaudīt savienojumus, kamēr mērierīcē notiek cits pamatprocess.

 


Izmantojiet savu mobilo ierīci

Mobilās ierīces ir svarīgas tehniķiem. Sākot ar darba rezultāta apstrādi līdz tā nosūtīšanai un saglabāšanai mākonī, tehniķi paļaujas uz saviem viedtālruņiem, planšetdatoriem un personālajiem datoriem, lai ātri un efektīvi paveikt darbu. FiberChek ir integrējams ar:
 
- Android (FiberChekMOBILE™)
 - iPhone un iPad (FiberChekMOBILE)
- Windows planšetiem/PCs/klēpjdatoriem (FiberChekPRO™)
 

 

 

Detalizēts apraksts ražotāja mājas lapā (.pdf)

Jaunumi
Kontakti

tālr.: +371 29 55 99 88
tālr.: +371 2 555 3773
birojs:
Daugavas iela 38, 22.telpa
Mārupe, LV-2167, Latvija
fricom@fricom.lv

Rekvizīti:
sia “FRICOM”
reģ.#: 40103893881
PVN#: LV40103893881
Juridiskā adrese: Daugavas iela 38-3
Mārupe, LV-2167, Latvija
https://fricom.lv